Hebrew  עברית - ישראל   המוצרים של דוקטור גבריאלוב English English - USA
תמציות ריפוי טבעיות
#-Head-#
ערכות ריפוי
תמציות ריפוי 50 מ"ל
השמנים שלנו
אבחון
מתנות אנרגטיות יודאיקה
מאמרים
סל הקניות
קישורים
צמידי בריאות
תמציות ריפוי | דוקטור גבריאלוב

 מספר מוצרים בסל:
 האתר מאובטח ב-SSL שיתופי
 
עדכונים
 
חיפוש מוצרים באתר של דוקטור גבריאלוב
#-Head-# - תמציות מרפא
 
רקע שחור לאתר


סיפורים ודוגמאות מהשימוש בתמציות

סיפורים ודוגמאות מהשימוש בתמציות
דף הבית >> הקליניקה >> סיפורים ודוגמאות מהשימוש בתמציות
לשיפור יכולת הריכוז והזיכרון !
 א.ת- אברך בכולל ערב
יש לי סדר יום קבוע:  בבוקר אני יוצא לעבודה כדי לכלכל את משפחתי  ואחרי הצהריים אני יושב ולומד בכולל הקרוב לביתי. לעיתים כאשר עובר עלי יום קשה אני לא כל כך תופס את ה"לימוד" ואני מרגיש כאילו אני מבזבז את הזמן לחינם, הרי ידוע שכדי ללמוד גמרא צריך ריכוז מלא. החלטתי שלא יתכן להמשיך כך ובדרך שאדם רוצה לילך מוליכים אותו. ובאחד השיעורים שהתקיימו בכולל ראיתי את אחד המרצים ממשש אבן שנראית לי יקרה, שאלתי אותו לפשר הדבר והוא אמר שהוא סובל מבעיות ריכוז וזיכרון בשעות הערב,  הופתעתי שיש לי חברותא לבעייתי ומייד שאלתי אותו מה ואיך וכו''' הוא הפנה אותי לד"ר גילה ושמחתי לגלות שמלבד האבנים ממש קימות גם תמציות מאבנים שעושות את אותה פעולה אך בשבילי יותר קל לשימוש. אני מגיע לכולל שמח וטוב לב ראשי נמצא במקום וזכרוני לא בוגד בי.
 ר.ת- תלמידת ביה"ס
בד"כ אני תלמידה די טובה ובסה"כ אני אוהבת ללמוד אך שמתי לב שאני מגיעה הביתה ויושבת לעשות שיעורי בית אני לא ממש זוכרת את החומר הנלמד וזה מתסכל מאוד כי אני מקשיבה מאוד בשיעורים. באסיפת הורים האחרונה המורה אמרה לאימי שהיא ממש לא מבינה מדוע אני לא מגיעה להישגים גבוהים יותר  הרי אני מקשיבה ומשתתפת יפה. היה לי מאוד חשוב לטפל מייד בבעיה כי מעמדי בחברה היה לי חשוב,  חיפשנו פה ושם פתרון אפשרי ומצאנו את התמציות הטבעיות העשויות מאבני החושן,  היה מאוד נחמד לגלות שהשימוש קל ונוח וע"י כמה טיפות מתחת ללשון 3 פעמים ביום.  הלימוד נכנס לי לראש בצורה הרבה יותר ברורה וקל לי לזכור ולהתמודד גם עם חומר קשה, התמציות הועילו לי גם ברמת הריכוז והלימודים הפכו להיות ממש חוויה מתקנת.

יכולת פיתוח ופריחה רוחנית !
ד.מ- בחור בעל רעיונות
אני בן 28 ותמיד מסביבי אני שומע כמה אני מוכשר ,איזה פוטנציאל יש לי ואיך אני יכול להצליח.
למען האמת יש לי באמת רעיונות רבים והרבה פעמים כבר רציתי לממש אותם אך לא עלה בידי,
דיבורים דיבורים ובפועל כלום!  אני מכיר את ד"ר גילה די מקרוב ושאלתי אותה אם יש לה איזה אבן או תרופה כדי להוציא דברים מן הכוח אל הפועל. בהתלהבות ובשמחה היא ענתה בחיוב ואמרה שיש לה תמצית הנקראת  "יכולת פיתוח ופריחה רוחנית". התחילו לזוז אצלי עניינים קדימה..

לטיהור ובריאות הפה !
מ.ל- בחור העומד להינשא
אני שמח מאוד שיש לי את הבמה לספר את מסע השידוכים שלי ואני בטוח שישנם עוד בחורים לא מעטים שיש להם את הבעיה הזו.  יש לי ריח רע מהפה זה נושא שאנשים מעדיפים לא לדבר עליו אבל אי אפשר לחמוק  מהתופעה שאנשים מקצרים איתך את השיחה ומסתפקים בזה שתגיד רק כמה מילים ותסתום את הפה. כך היה לי גם בשידוכים. כל בחורה דחתה אותי ולא רצתה לתת צ'אנס נוסף בשום אופן. הרגשתי שאני חייב לעשות מעשה. קניתי את כל משחות השיניים הכי יקרות אך הם הועילו רק לזמן קצר מאוד לאחר השימוש. מצאתי את עצמי מצחצח שיניים כל שעתיים אך גם זה היה גבולי מאוד. הגעתי למצב שהייתי ממש מתבייש לדבר ונעשיתי פחות ופחות חברותי.
חיפשתי תרופה שתוכל לשנות את מצבי לאורך זמן כדי שלא אצטרך להיות משועבד לצחצוח כמה פעמים ביום.יגעת ומצאת תאמין! ערב אחד אימי שמעה הרצאה בנושא אבני החושן מפי ד"ר גילה ורכשה בסכום כסף מזערי יחסית למה שהוצאתי עד היום את התמצית ל"בריאות הפה" שמחתי על כך שישנה תרופה טבעית שטרם שמעתי עליה וללא היסוס התחלתי להשתמש בה ע"י ריסוס פשוט לחלל הפה. אין לכם מושג כמה הכול השתנה .. תודה


תמיסה מצוינת לגיל הלבלוב !
נ.ג-אימי בת 50+ ומתלוננת על סחרחורות.
אמא שלי בת 58 ובזמן האחרון התחילה להרגיש תופעות משונות: סחרחורות, גלי חום וכו... 
קשה היה לה לקבל שהיא הגיעה לגיל המעבר וכל הזמן חיפשה סיבות אחרות לסימפטומים הנ"ל..
חברתי לומדת אצל ד"ר גילה גבריאלוב ובדרך זו היא רוכשת הרבה תמציות מאבנים העוזרות לבעיות שונות, כבר מתחילת הקורס היא סיפרה לי כמה התמציות מחוללות נפלאות אז חשבתי שאולי עכשיו הגיע תורי לבקש תמצית לתופעות גיל המעבר. חברתי אמרה שיש תמצית נהדרת הנקראת גיל הלבלוב ושזה עושה את העבודה מצוין,  אימי שהייתה קצת סקפטית לגבי העניין החלה במהירות ובלי שאלות להשתמש בתמצית וחל שיפור עצום!!

ק.ק- תופעות גיל המעבר
אני מכירה את גילה מזה שנים. כך שבמרוצת השנים הבנתי שיש באפשרותי להקדים רפואה למכה.
כך לפני כל מעבר נפשי.רגשי או פיזי אני מתייעצת איתה מה רצוי ומומלץ לקחת.
איך שהתחלתי טיפה להריח את תופעות גיל המעבר מייד רכשתי את התמצית לגיל הלבלוב והתחלתי להשתמש בה באורח קבע. אני שמחה לספר שלא הרגשתי בכלל תופעות לאחר השימוש בתמצית ושבאמת אפשר לקרוא לזה- גיל הלבלוב.

תמיסה לשיכוך כאבים !
אני בת  35 וכבר הרבה זמן אני סובלת מכאבי גב תחתון. ניסיתי כל מיני שיטות אך הם עזרו לתקופה קצרה ושוב בעייתי חזרה על עצמה. קיבלתי את המס' של ד"ר גילה והתייעצתי איתה דרך הטלפון ולאחר שיחה לא ארוכה גילה המליצה לי על תמצית נגד כאבים. שמחתי לגלות שהתמצית מהאבנים מטמיעה את המינרל בגוף כך שיש אפשרות שלאחר שימוש ארוך הבעיה תיפטר מהשורש.
וכן שהתמצית עוזרת לכל מיני כאבים אחרים כך שישנה אפשרות להשתמש בה לבעיות שונות.

שיכוך כאבים טבעי
גבריאל מ . הרגיש שכמויות האופטלגין בנוזל שהוא צורך עולה מיום ליום.
הוא הרגיש שהוא מכור ומשככי כאבים כימיים, מפרנס את בתי המרקחת והורס את עצמו,
 חברו לעבודה השתמש בתמיסה לשיכוך כאבים "מאבני החושן" – לכאב בברכו והבקבוק צד את עינו של גבריאל.. השגחה פרטית .. גבריאל עבר לשיכוך כאבים של תמציאלוב והוא מרוצה מאוד והכמות שהוא צורך,
הולכת ומצטמצמת !
למניעת דאגנות יתר ולחשיבה חיובית !
ע.ט- חברתי הפכה להיות פסימית.
לפני כשנתיים חברתי הטובה התגרשה גירושים קשים מאוד.
אנחנו חיים בקהילה מאוד מגובשת וכל בני הקהילה ניסו לעודד את רוחה.
לאט לאט היא השתקמה אך כנראה מרוב כל הסבל שנגרם לה בחייה המשותפים עם בעלה היא הפכה להיות טיפוס פסימי שבכלל לא נעים לשהות במחיצתו. כל דרך שפניתי אליה היא שכנעה אותי כמה החיים קשים וראתה רק את החלק הריק של הכוס. ריחמתי עליה מאוד מכיוון שהיא הייתה אישה שמחה וחייכנית וזה היה חסר לי.
בקשתי עזרה מהרב המקומי והוא הפנה אותי לד"ר גילה גבריאלוב.
באמת פניתי אליה והיא המליצה לי על התמצית למניעת דאגנות יתר ולחשיבה חיובית !
כעת שאני מסתכלת לאחור אני לא מאמינה איזה שיפור עצום חל בה, היא פשוט התחילה לחיות!!

ג.ד- עמוסת מחשבות
אני נמצאת בתקופה די עמוסה: לחתן את הבת בעוד כחודשיים,
עבודתי שמצריכה ממני את מלוא תשומת הלב ומשפחתי היקרה שעלי לטפח.
אני מודעת לעובדה שזה דבר טוב ושזה עומס חיובי אך אני פשוט כל היום טרודה ואין באפשרותי לסיים דבר כמו שצריך. מחשבות חוזרות ונשנות במוחי וזה מפריע לתפקוד היום יומי שלי.
יצרתי קשר עם הקליניקה של ד"ר גילה והיא אמרה לי שמייד היא תשלח לי תמצית  למניעת דאגנות יתר ולחשיבה חיובית !  פיתחתי ראייה מפוקחת,אופטימיות ויכולת הבחנה גבוהה.
בטחון ואהבה עצמית חיובית !
כ.ל- לא הרגשתי שווה!!!
אני בת 20 , גיל שאדם כבר קרוב למיצוי העצמי שלו. אך אני מרגישה שאין בי שום כשרון או יכולת תנופה..הרבה ממכרי שואלים אותי למה אני לא עוסקת ב.... ואני בכלל לא מבינה על מה הם מדברים וכי אני הקטנה יכולה להתחיל לפרוש כנפיים?? אמא שלי שהתחילה לדאוג מחוסר הביטחון שלי פנתה לייעוץ והביאה לי תמצית לביטחון ואהבה עצמית חיובית.  מאז אני אדם אחר שיודע את מקומו ומאמין בעצמו..

לריסון תאבון ואיזון תזונתי !  
כ.ר- תלמידה בבית ספר יסודי  
ביתי בת ה-12 סובלת מהשמנת יתר. חוץ מעניין הבריאות היא גם עוברת השפלות בכיתה.  
לקחתי אותה לדיאטנית אך לשווא היא לא הצליחה לעמוד בקריטריונים. המורה המחנכת המליצה לי לפנות לד"ר גילה היא אמרה שהיא יודעת שיש לה אבנים לעזרה בדיאטה. גילה הסבירה לי ולביתי שהתמצית מהאבנים מרסנת תיאבון וכך בטח יהיה לה יותר קל לעשות  
את הדיאטה שהדיאטנית נתנה לה.  רכשנו כמה תמציות כדי שיישאר לנו לאורך זמן ובאמת הדיאטה הפכה להיות הרבה הרבה יותר פשוטה וקלה.  
הקץ למשקל היתר כמה קל , לשם שינוי – לשמור על משטר תזונה תקין בעזרת התמצית לריסון תאבון !  
הורדתי בנועם את 5 הקילו המיותרים בתודה ובהמלצה- ! י.ר  
 
 
כתובת: רחוב הרב נימרובר 24, גבעת שמואל 54019, ישראל Doctorgavrielov.co.il © כל הזכויות שמורות | ביטחון עצמי | פטרת ציפורניים | דיאטה להרזייה | שותפים ברשת
דר' גבריאלוב - מקבלים את כל כרטיסי האשראי    
 
כתובת: רחוב הרב נימרובר 24, גבעת שמואל 54019, ישראל Doctorgavrielov.co.il © כל הזכויות שמורות | ביטחון עצמי | פטרת ציפורניים | דיאטה להרזייה | שותפים ברשת

לייבסיטי - בניית אתרים